Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8см, ширина становить 60% висоти, а довжина – 150%

ширини. Знайдіть об’єм прямокутногопаралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралы Нурсая.

Ответ:

V=276,48(см³)

Пошаговое объяснение:

Висота=8см

Ширина=60%*8=8*60:100=4,8см

Довжина=150%*4,8=4,8*150:100=7,2см

V=a*b*c=8*4,8*7,2=276,48(см³)

Отвечает Петров Ян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ширина=60%*8=8*60:100=4,8см

Довжина=150%*4,8=4,8*150:100=7,2см

V=a*b*c=8*4,8*7,2=276,48(см³)