Задача За перший день дві бригади зібрали 60 картоплі, причому перша бригада працювала 7год., друга

- 4 год Наступного дня перша бригада за 5 годзібрала на більше, ніж друга за 2 год Скільки тонн картоплі збирала кожна бригада за 1 годину? Паар л и онати No 1 и​

Ответы на вопрос

Отвечает Гущина Ангелина.

Ответ:

4 т;  8 т.

Объяснение:

Нехай перша бригада за 1 годину збирала х тонн картоплі, друга у тонн.

7х+4у=60

5х-2у=4 (помножимо на 2)

7х+4у=60

10х+4у=8

17х   =  68;                              х=4

5*4-2у=4;  20-2у=4;   2у=16;  у=8