Першого дня одна бригадампрацювала на збиранні яблук 2 год, а друга - 3 год. Разом вони зібрали 23

ц. Наступного дня перша бригада за 3 год зібрала на 2 ц більше,ніж друга за 2 год. Скільки центнерів яблук збирала кожна бригада за 1 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Пакин Иван.
Хц в час собирает 1 бригада,уц в час собирает 2
{2x+3y=23/*2⇒4x+6y=46
{3x-2y=2/*3⇒9x-6y=6
прибавим
13x=52
x=52:13
x=4ц в час 1 бригада
8+3у=23
3у=23-8
3у=15
у=15:3
у=5ц в час 2 бригада