Срочноооооо Розв’яжіть задачу. У корзині було в 2 рази менше винограду, ніж в ящику. Після того

як в корзину додали 2 кг, в ній стало винограду на 0,5 кг більше, ніж у ящику. Скільки винограду було в корзині?

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Полный ответ дан ниже, надеюсь помог)

Объяснение:

x+2 -2x=0,5

-x=0,5-2

-x= -1,5

х=1.5 кг - в кошику,

1,5*2=3 кг - в ящику.

Отвечает Федорко Назар.
Х - невідомі числа
x + 2 - 2х = 0,5
- х = 0,5 - 2
- x= - 1,5
х = 1,5 (кг) - в корзині.
1,5 • 2 = 3 (кг) - в ящику.
Відповідь: в корзині було 1,5 кг винограду.