Доведи тотожність 8(х - 3) - (х - 2(х - 3) + 4) = 9(х - 3) - 7. Запиши доведення.


Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Евгений.

Відповідь:

Пояснення:

8(х - 3) - (х - 2(х - 3) + 4) = 9(х - 3) - 7.  Перетворюємо ліву частину :

8(х - 3) - (х - 2(х - 3) + 4) = 8(х - 3) - x + 2( x - 3 ) - 4 = 10( x - 3 ) - x - 4 =

= 9( х - 3 ) + 1*( х - 3 ) - x - 4 = 9( х - 3 ) + x - 3 - x - 4 = 9( х - 3 ) - 7.

 Отже , дана рівність є тотожністю .