Відстань між двома містами 50 км. За який час автобус, який рухається зі швидкістю 72 км/год,

подолає цю відстань? пж скорішее

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.
V=s/t; v=72 км/ч; s=50км;
t=s/v=50км/72км/ч=0,694444=~0,69ч