6. Відомо, що 3tk3 = -7. Знайдіть значення виразу 12t26.​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Відповідь:       12t²k⁶ = 65 1/3 .

Пояснення:

   6 .   3tk³ = - 7 ;   12t²k⁶ - ?

  3tk³ = - 7 ;  ---->  tk³ = - 7/3 .

  12t²k⁶ = 12 * ( tk³ )² = 12 * (- 7/3 )² = 12 * ( 49/9 ) = 196/3 = 65 1/3 .