Знайди числове значення многочлена a2 +2ac + c2 якщо а — 5,c=-5. Числове значення многочлена

дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Сегізбаев Ертлеу.

Ответ:  100.

Объяснение:

a^2 +2ac + c^2  если  а=-5,  c=-5.

(-5)^2 + 2*(-5)(-5) +(-5)^2 = 25+50+25=100.