СРОЧНООООООООО!!!знайдіть область визначення функції y=2x/x²-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Писарева Софья.

Ответ:

f(x)=2x\x^2-4

f(-x)=-2x\x^2-4=-f(x)-

f(x)=0 => x=0 -нуль функції

f(x)=2x\(x+2)(x-2)

f(x)>0 при х (-2;0) в обєднанні (2;+нескінченності)

f '(x)=2x\x^2-4=(2x)'*(x^2-4)-2x*(x^2-4)' \ (x^2-4)^2= 2(x^2-4)-2x*2x\ (x^2-4)^2= 2 x^2-4-4x^2\(x^2-4)^2=-2 3x^2+4\(x^2-4)^2<0