Знайдіть значення виразу 5x³ - x² - 5x + 1, розклавши його попередньо на множники, якщо х = 0,2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Александр.

Ответ:

 {5x}^{3}  -  {x}^{2}  - 5x + 1 =5 x( {x}^{2}  - 1) - ( {x}^{2}  - 1) = \\  =  ( {x}^{2}  - 1)(5x - 1)

х=0,2

( {0.2}^{2}  - 1)(0.2 \times 5 - 1) =  - 0.96 \times 0 = 0