Знайдіть значення виразу 16x² - 8x+1, попередньо розклавши його на МНОЖНИКИ, Якщо х=-5. даю 50

бал​

Ответы на вопрос

Отвечает Осокина Даша.

Ответ:

це формула «квадрат різниці»

(4x-1)^2

тепер замість х підставляємо -5

(-5*4=-20, тому я зразу напишу -20)

(-20-1)^2=(-21)^2=441

Объяснение:

Отвечает Тиханович Никита.

Ответ:

Підставляємо -5 замість Х

16×(-5)²-8×(-5)+1=16×25+41=400+41=441