Розв'яжіть рівняння. Знайдіть подвоєну суму коренів рівняння і запишіть результат у відповідь.

10x² = 5x + 0,6

Ответы на вопрос

Отвечает Подыряка Даня.

Ответ:

10 {x}^{2}  - 5x - 0.6 = 0 \\ 100 {x}^{2}  - 50x - 6 = 0 \\  \\ d = 2500  + 2400 = 4900 \\ x 1=  \frac{50 - 70}{200}  =  - 0.1 \\ x2 =  \frac{50 + 70}{200}  = 0.6