При додаванні чотирьох чисел через нечіткий запис у першому числі в розряді десятих цифра 2 була

прийнята за 5, у другому числі в розряді десятитисячних цифра 7 була прийнята за 4, у третьому числі в розряді сотих цифра 3 була прийнята за 8 і в четвертому числі в розряді тисячних цифра 9 була прийнята за 4. У результаті додавання одержали число 5,8736. Знайти правильну суму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Алла.

Ответ:5,9136

Пошаговое объяснение: Для вирішення задачі необхідно замінити неправильно зчитані цифри на правильні і здійснити додавання:

У першому числі число 2 було прийнято за 5, тому треба відняти різницю 5-2=3 від останньої десяткової цифри суми: 5,8736 - 0,0003 = 5,8733.

У другому числі число 7 було прийнято за 4, тому треба додати різницю 7-4=3 до третьої десяткової цифри суми: 5,8733 + 0,003 = 5,8736.

У третьому числі число 3 було прийнято за 8, тому треба відняти різницю 8-3=5 від другої десяткової цифри суми: 5,8686 - 0,005 = 5,8636.

У четвертому числі число 9 було прийнято за 4, тому треба додати різницю 9-4=5 до першої десяткової цифри суми: 5,8636 + 0,05 = 5,9136.

Отже, правильна сума чотирьох чисел дорівнює 5,9136.