Графік функції у=2х+ь проходить через точку з координатами (-2; 10). Знайдіть б.​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.

Ответ: b=14

у=2х+b

(-2;10)

Підставляємо -2 замість х, та замість у підставляємо 10

2×(-2)+b=10; -4+b=10; b=10-(-4); b=14

Став лайк и можна коронку пж?)