Чи є число 25 членом арифметичної прогресії (bn ), якщо b1 = 8 і d=3,5 ? У разі позитивної

відповiдi вкажіть номер цього члена.Срочно помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крисюк Валерия.

Ответ:

b1 = 8; d = 3,5

bn = 25 - ?

bn = b1 + d (n - 1)

25 = 8 + 3,5 (n - 1)

25 = 8 + 3,5n - 3,5

3,5n = 20,5

n = 5 6/7