СРОЧНО! ДАЮ 40 БАЛОВ: Розв'яжіть рівняння: x⁴-25x²=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ваганова Алёна.

Ответ:Ця рівність може бути спрощена до вигляду x²(x²-25) = 0.

Тоді ми бачимо, що ліва сторона буде рівна нулю, якщо x² = 0 або x²-25 = 0.

Перше рівняння має єдиний корінь x = 0.

Друге рівняння можна розв'язати шляхом додавання 25 до обох сторін рівності та взяття квадратного кореня: x² - 25 = 0 => x² = 25 => x = ±5.

Отже, рівняння x⁴-25x²=0 має три різні розв'язки: x = 0, x = 5 та x = -5.

Объяснение: