3° (2 бали). Розв'яжіть неповні квадратні рівняння: 1) 4x² - 64 = 0; 2) 2x² - 7x = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёв Вячеслав.

4x^2-64=0

4(x^2-16)=0

4(х-4)(х+4)=0

х= 4 х= -4

2x^2-7x=0

х(2х-7)=0

х=0 х=3,5