СРОЧНООООООООО ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖ.Знайдіть точку перетину графіків функцій без побудови: у=-4х та у=х+20.

***​

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Юрий.

Відповідь:

(-4,16)

Пояснення:

-4x = x + 20

-4x - x = 20

-5x = 20                       ділим на -5

x = -4

Отже, точка перетину графіків функцій y=-4x та y=x+20 має координати (-4,16)