. Функція задана формулою у=1,5x-4. а) значення у, якщо x=4; Б) значення х, якщо у = 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фаистов Денис.

Відповідь:

а) Якщо х=4, тоді у=2

б) Якщо у=5, тоді х=6

Пояснення:

у=1,5х-4

а) Якщо х=4, тоді у=1,5*4-4=6-4=2

б) Якщо у=5, тоді

1,5х-4=5

1,5х=9

х=6