ціну товару спочатку знизили на 10%, потім ще на 25%, а через деякий час підвищили на 20%. Як

змінилася початкова ціна товору

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Миша.
Нехай х- початкова ціна товару
Після зниження на 10% ціна товару стала х-0,1*х=0,9х
Після другого зниження на 25% ціна товару стала 0,9х-0,9х*0,25=0,675х
Після підвищення на 20% ціна товару стала 0,675х+0,675х*0,2=0,81х
х-0,81х=0,19х
Отже, початкова ціна товару знизилась на 19%