Скласти зведене квадратне рівняння у якого x1=-3; x2=4


Ответы на вопрос

Отвечает Даниелян Катя.

Ответ:

Объяснение:

х₁+х₂=-3+4=1

х₁х₂=-3*4=-12

За теоремою  Вієта

х²-х-12=0