Помогите! Закон руху точки по прямій задано формулою x(t)=3t+2. Знайти миттєву швидкість руху при

t=2

Ответы на вопрос

Отвечает Щеголихина Даша.

S=1^3+3*1^2=1+3=4

миттєва швидкість дорівнює 4