Визначте швидкість рівномірного руху автомобіля, якщо за 30 хв він проїхав 72 км. Відповідь надайте

в м/с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баганец Никита.

Ответ:

40м/с

Объяснение:

Дано:

t=30хв=1800с

s=72км=72000м

========

v-?

v=s/t=72000/1800=40м/с