Срочно!!!!!!!!!!!! Даю 50 балов Навантажений вагон масою 140 т, що рухається зі швидкістю 0,6м/с

зіштовхнувся з порожньою платформою масою 70 т. З якою швидкістю і куди рухалася платформа перед зіткненням, якщо після цього вагон і платформа зупинилися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

1,2 м/с

Объяснение:

m1v1-m2v2=0

m1v1=m2v2

v2=m1v1:m2

v2=1,2 м/с

Отвечает Игнатенко Наталья.

m1=140000кг

v1=0.6м/с

m2=70000кг

v2=?

vконечная =0

m1v1-m2v2=0

84000-70000v2=0

70v=84

v=1.2м/с

двигались они навстречу друг другу