Знайдіть найменший спільний знаменник дробів 5/18 і 5/12. Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Арыстангалиев Жанболат.

36 Буде спільний знаменник

18*2=36      12*3=36

Отвечает Тимофеева Алина.

Ответ: найменший спільний знаменник це 36

Пошаговое объяснение:

\frac{5}{18}  i \frac{5}{12} = \frac{5*2}{18*2} i\frac{5*3}{12*3} =\frac{10}{36} i\frac{15}{36}