2)М'яч впав з висоти 5м на землю і підскочив на 1м, де і був спійманий. Знайти пройдений м'ячем

шлях. 3)Виразити швидкість 90 км/год у м/с.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 100 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябцев Кирилл.

Ответ:

6м; 25м/с

Объяснение:

№1

Дано:

h1=5м

h2=1м

=======

L-?

Шлях:

L=h1+h2=5+1=6м

№2

90км/год=90:3,6=25м/с