М'яч впав з висоти 2м ,відбився від підлоги і пролетівши 50 см, був спійманий учнем.Згайдіть

пройдений ним шлях та переміщення

Ответы на вопрос

Отвечает Ямалдинова Сабина.

Ответ: модуль перемещения ISI=h1-h2=2-1=1 м

путь S=h1+h2=3 м

Объяснение: