М’ячик упав з висоти 5 м на землю і підскочив на 1 м, де і був спійманий. Який шлях пролетів м’яч і

яке здійснив переміщення?

Ответы на вопрос

Отвечает Жалгасова Зарина.
Путь 5+1=6 м

Перемещение 5-1=4 м
Отвечает Чирцев Егор.
Пройденный путь L=5+1=6 м  перемещение S=5-1=4 м