За який час велосипедист проїде відстань 2700 м, рухаючись зі швидкістю 27 км/год? Відповідь

виразіть у хвилинах. Вкажіть тільки число (без одиниць вимірювання).

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

S = 2700 м

V = 27 км/год = 7.5 м/с

t = ?

t = S / V = 2700 / 7.5 = 360c = 6 минут