Два резистори опорами 10 Ом і 15Ом підключені до батареї аккамуляторів послідовно.Сила у першому

резисторі 0,5 А.Яка напруга у кожному резисторі та у всьому електроному колі?Який загальний опір?

Ответы на вопрос

Отвечает Демеуов Бекзат.

Ответ:R=R1+R2=25Ом

U1=I1×R1=5В

I=I1=I2

U2=I2×R2=7.5

Объяснение: