Отдам все баллы. Помогите пожалуйста. К концу длинного плеча рычага приложена сила в 1 Н.

Определите объём медного груза, подвешенного к короткому плечу рычага и поднятого на 2 см, если конец длинного плеча опустился на 10 см. КПД установки – 95%. Плотность меди – 8900 кг/м3 , g=10 Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Ответ:

V=53.4 см^3

Объяснение:

ККД системи- це відношення корисної роботи до виконаної роботи.

η =Акор/Апов (1).

Корисну роботу ми виконуємо, коли піднімаємо мідний тягарець на 2 см. Акор=mgL1

де L1=2 см, а L2=10 см. Тоді маса тягарця: m=ρ V, де ρ- густина. Тоді повна робота- це Апов=FL2.

Підставимо всі формули в формулу 1

η =ρVgL1/L2F. Звідси V=ηFL2/gL1ρ

V=0.95* 1 Н*0.1 м/ (10 Н/кг* 0.02 м* 8900 кг/м^3)=0.0000534 м^3= 53.4 см^3