Автомобіль рівномірно рухається зі швидкістю 54 км/год по опуклому мосту радіусом 450 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.

Ответ:

mg -N = mU/R

N = mg - mU/R

N = 800 * 10 - 800 * 152/100 = 8000 - 1800 = 6200(H)

Объяснение:

сподіваюся, я допоміг))