Срочно даю 30 баллов Автомобіль рівномірно рухається зі швидкістю 54 км/год по опуклому мосту

радіусом 450 м. З яким прискоренням рухається автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Сурба Марек.

mg-N=mU/R

N=mg=mU/R

N=800*10-800*152:100=8000-1800=6200(H)