БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ, БАЛІВ МАЙЖЕ НЕМАЄ, АЛЕ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО РІШЕННЯ 1) У режимі віджиму

барабан пральної машини здійснює 600 обертів протягом 1 хв. Якими є період і кутова швидкість обертання барабана? 2) Автомобіль рівномірно рухається зі швидкістю 54 км/год по опуклому мосту радіусом 450 м. З яким прискоренням рухається автомобіль? 3) Колесо автомобіля, радіус якого 40 см, має кутову швидкість 3 рад/с. Визначте доцентрове прискорення колеса.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.
Період обертання барабана можна знайти, поділивши 1 хв на кількість обертів:
Період = 1 хв / 600 обертів = 1/600 год.
Кутова швидкість обертання в радіанах на секунду (ω) можна знайти за допомогою формули:
ω = 2π / T,
де T - період обертання.

ω = 2π / (1/600 год) = 1200π рад/год.

Прискорення (a) автомобіля в цьому випадку можна знайти за допомогою формули для центростремительного прискорення:
a = v² / r,
де v - швидкість, r - радіус.
a = (54 км/год)² / (450 м) = (15 м/с)² / (450 м) = 225 м²/с² / 450 м = 0,5 м/с².

Доцентрове прискорення (aₒ₆) колеса можна знайти за допомогою формули:
aₒ₆ = ω² * r,
де ω - кутова швидкість, r - радіус.
aₒ₆ = (3 рад/с)² * (0,4 м) = 9 рад²/с² * 0,4 м = 3,6 м/с².

Отже, доцентрове прискорення колеса дорівнює 3,6 м/с².


ПОЗНАЧ БУДЬ ЛАСКА ВІДПОВІДЬ ЯК КРАЩУ