Помогите решить задачу с физике частота обертання барабана пральної машини під час віджиму одягу

із шовку дорівнює 600об/хв.Одяг перебуває на відстані 30 см від осі обертання.Визначити період обертання барабана та доцентрове прискорення одягу

Ответы на вопрос

Отвечает Житникова Юлия.

N=600 обертiв

t=60секунд

r=30см=0,3м

T=t/N=60/600=0,1

v=2*pi*r/T=2*3,14*0.3/0,1=18.8=19м/с

a(доцентрове)=v^2/r=1 203м/с