Частота обертання барабана пральної машини під час віджиму бавовняної білизни дорівнює

900об/хв.Білизна перебуває на відстані 25 см від осі обертання.Визначте лінійну та кутову швидкості обертання барабана

Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Алсу.
N =900об/мин = 900/60 об/сек = 15 об/сек
w=2*pi*n = 2*pi*15 рад/сек = 30*pi рад/сек ~ 94,24778 рад/сек
v=w*r=30*pi*0,25 м/с= 7,5*pi  м/с ~ 23,56194 м/с