Тіло рухаючись з прискоренням 10 м/с2 змінило швидкість з 18 км/год до 72 км/год за який час

відбулася зміна швидкості який шлях пройшло це тіло за цей час? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермишкин Женя.

Дано:. CI

a=10м/с²

V⁰=18км/год. 5м/с

V=72км/год. 20м/с

t-?

S-?

a=V-V⁰/t

10=20-5/t

t=1.5с

S=Vt

S=20*1.5=30м