Тіло рухаючись рівноприскорено протягом 4с пройшло 35м, з яким прискориним рухом тіло? Яка його

швидкість на прикінці чотирьох а також девятої сикунди руху? Який шлях пройшло тіло за другу а також за пяту сикунди? Який шлях пройшло тіло за дві і три сикунди разом узяті?

Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Виолетта.

Ответ:

21 м

Объяснение:

Только не вот-такое решение

S1:S2:S3:S4=1:3:5:7

S1=S/(1+3+5+7)=48/16=3 м

Тогда S4=7*3=21 м