З якою частотою обертається барабан пральної машини, якщо за 2 хв він здійснює 1600 обертів?


Ответы на вопрос

Отвечает Суляева Софья.

Ответ:

t = 2 хв. = 120 сек

n = 1600

ν - ?

ν = n/t = 1600 / 120 = 13,3 Гц

Объяснение: