Барабан пральної машини під час віджиму здійснює 1200 обертів за 80 секунд.Чому дорівнює чистота

обертань барабану пральної машини? Поможіть пж даю 15 б

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

f=N/t=1200/80t=15