Барабан пральної машини під час віджимання білизни обертається з частотою 1200 об/хв. Визначте

період його обертання та кількість обертів, що зробить барабан за 300с.

Ответы на вопрос

Отвечает Мерзлякова Евгения.
Дано f=1200 об/мин=1200/60=20 об/с    t=300 с      T- ?    N- ?

T=1/f=1/20=5/100=0,05 с - период

f=N/t

N=f*t=20 об/с*300с=6000 оборотов

Ответ N=6000    T=0,05 с