Знайти імпульс вантажного автомобіля масою 10 т, який рухається зі швидкістю 36 км/год, і

легкового автомобіля масою 1 т, який рухається зі швидкістю 25 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Дано:

m1=10т=10000 кг

υ1=36км/год=10 м/с

m2=1т=1000 кг

υ2=25 м/с

Знайти p1, p2

p1=m1×υ1=10000×10=100000 (кг×м/с)

p2=m2×υ2=1000×25=25000 (кг×м/с)

Відповідь:p1=100000кг×м/с, p2=25000 кг×м/с.