Камінь кинули вертикально вгору швидкістю зi 15м/с. На яку максимальн висоту підніметься камінь та

скільки y триватиме політ каменя?

Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Иван.

Ответ:

Объяснение:

a = \frac{U0-U}{t\\}

U = 0

g = U0/t

t = U0/g = 15/10 = 1.5 c

h = gt^{2}/2 = 10 * 1.5/2 = 7.5м