Прямолінійний провідник завдовжки 10 см, яким тече струм силою 4,5 А, перебуває в однорідному

магнітному полі індукцією 1,2 мТл. З якою силою це поле діє на провідник, якщо кут між напрямом ліній магнітної індукції і напрямом струму в провіднику 30°?​

Ответы на вопрос

Отвечает Теляк София.

Ответ:

0.27 мН

Объяснение:

L=0.1 м   I=4.5 A     B=1.2*10⁻³ Тл     α=30°     F=?

===

F=I*B*L*sinα=4.5*1.2*10⁻³*0.1*0.5)=0.27*10⁻³ H

============================

Отвечает Мирная Аня.

Ответ:

Решение:

L=0.1 м |=4.5 A B=1.210^-3 Тл a=30°

______________________

F=|BLsina=4.51.210^-30.10.5)=0.2710^-3 H

Ответ: 0.27 мН