Найбільший атракціон «Колесо огляду» в Україні знаходиться У Бердянську. Його висота 50м. Визначте

швидкість кабінок з людьми, якщо один повний оберт колесо здійснюе за 15 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Римская Соня.

Ответ:

v = 2pR / T

T = t/N = 15/1 = 15 хв

v = 50 * 6.28 / 15 = 20.93(3) м/хв