Найбільше колесо огляду в Україніі розташоване у парку Горького м. Харкова. Його висота складає 55

м, а один оберт відбувається за 12 хвилин. Знайти швидкість його обертання Відповідь надати у вигляді формули та розв'язання

Ответы на вопрос

Отвечает Перепичай Маша.

Ответ: 0,25м/с

Объяснение:

Дано:

d=55м

n=1

t=12мин=720с

--------------------

V-?

V=ω*R, где:

ω-угловая скорость колеса;

R-радиус колеса.

R=d/2

ω=2π/Т, где:

Т-период вращения колеса

Т=t/n, где:

t-время вращения колеса;

n-количество оборотов за время вращения.

Т=720/1=720с

ω=2*3,14/720=0,009рад/с

V=ω*d/2=0,009*55/2=0,25м/с