найбільший атракціон колесо огляду в Україні знаходиться у м. Бердянську. Його висота 50 м.

Визначте швидкість кабінок з людьми, якщо один повний оберт колесо здійснює за 15 хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Ответ:

v = 2pR / T

T = t/N = 15 / 1 = 15 мин

v = 6.28 * 50 / 15 = 20.93(3) м/мин