Визначте напругу на ділянці кола, якщо при проходженні по ньому заряду в 30 Кл була здійснена

робота 12 кдж​

Ответы на вопрос

Отвечает Огурцова Таня.

Ответ:

Объяснение:

q = 30 Кл

A = 12 кДж = 12000 Дж

U - ?

=============

Работа тока:

A = U·q

Тогда напряжение:

U = A / q = 12000 / 30 = 400 B