!!!!!!! Срочно!!!!!!! помогите!!!!!!! Визначте напругу на ділянці кола, якщо при проходженні по

ньому заряду в 15 Кл була здійснена робота 6 кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабашева Женя.

Ответ:

400 B

Объяснение:

q=15 Кл     A=6000 Дж    U=?

===

U=A/q=6000/15=400 B

=======================