Яблуко падає з висоти 5 м. Через скільки часу воно впаде? Якою буде його швидкість безпосередньо

перед ударом об землю? розв'язання будь ласка!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшок Константин.

Відповідь:

H=gt^2/2 ⇒t=√(2H/g)=1 с

V=gt= 10 м/с

Пояснення: